Patentēta tehnoloģija

Apvienojot uzticamus zinātnes pētījumus un augsto tehnoloģiju klīnisko pieredzi, AQ izmanto augšanas faktoru inducētajai terapijai (GFIT) piemērotu kombināciju un patentētajam maisījumam piemērotu koncentrāciju.

Augstākās kvalitātes augšanas faktora tehnoloģija

AQ Skin Solutions līdz darbībai ar augšanas faktora tehnoloģiju sākotnēji nokļuva saistībā ar brūču uzlabošanas un šūnu reģenerēšanas terapiju 3. pakāpes apdegumu upuriem. Nemitīgi medicīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka pareizi izstrādāta un patentēta augšanas faktora tehnoloģija sniedz iespēju mainīt šūnu novecošanās procesu, samazināt rētas un paātrināt ķermeņa dabīgo uzlabošanās procesu attiecībā uz ādu, matu folikulām un maksts sieniņām. AQ revolucionārais pētījums uzrādīja, kā efektīvi maksimizēt augšanas faktoru saglabāšanu, lai panāktu vislabāko to izmantošanu un efektivitāti.

„Augšanas faktora veidošanās samazināšanās, ko izraisa UV-starojums, piesārņojums un toksīnu izraisīti bojājumi, rada grumbas uz ādas un samazina ādas elastību un pigmentu.“

Papildus ierastajam novecošanās procesam, saskare ar vidi izraisa tādas sekas kā pārlieku brīvo radikāļu kaitējumus un elastīna krišanos. Šāda veida bojājumi izraisa augšanas faktora funkciju pasliktināšanos, samazinot ķermeņa spēju labot oksidatīvos bojājumus un radot nepieciešamību pēc papildus atbalsta.

AQ ārstnieciskās kosmētikas serumi satur kondicionētu sastāvu, kas, kā zināms, satur kvalitatīvu reģenerēšanās procesu paātrinošos un specifiskos augšanas faktorus, citokīnus un interleikīnus. Ar šūnu šķirošanas un augstās tehnoloģijas palīdzību tika izstrādāti AQ Skin Solutions augšanas faktora serumi, izmantojot diferencētu un imortalizētu fibrošķiedru šūnu līniju, kas ir aizsargāta ar 4 patentiem ASV, ES, Japānā un Korejā: (ASV 8,518,879, ASV 8,877,494, ASV 9,119,974), ES (2680865), Japāna (5981947) un Koreja (10-2013-7026105).

Atsevišķas cilvēka ķermeņa augšanas faktoru funkcijas

TGF-beta

B1, B2 un B3

 • Stimulē kolagēna veidošanos
 • Stimulē glikozaminoglikāna veidošanos
 • Palielina fibronektīna sintēzi
 • Inhibē matricas sadalīšanos
 • Atvieglo šūnu kemotaksu

GM-CSF

Granulocītu un monocītu koloniju stimulējošais faktors

 • Stimulē asinsrades šūnu līniju izplatīšanos un diferenciāciju
 • Uzlabo monocītu un makrofāgu funkcijas
 • Uzlabo leikocītu līmeni

PDGF

Trombocītu augšanas faktors

 • Stimulē angioģenēzi
 • Veicina brūču sadzīšanu
 • Atbrīvo no rētaudiem

Augšanas faktoru samazinātās veidošanās papildināšana ar AQ patentētās cilvēka augšanas faktora tehnoloģijas palīdzību ir klīniski pierādīta, un tā izmanto šūnu novecošanās apturēšanas potenciālu, kā arī veicina ķermeņa dabīgo atjaunošanās procesu. AQ Skin Solutions augšanas faktori ir izstrādāti, ņemot vērā specifiskuma un stabilitātes saglabāšanu.

Izmantojot pasaulē augstākās kvalitātes augšanas faktorus, AQ ievērojami mainīja pieeju ādas atjaunošanai, palielinot ķermeņa spēju pasargāt sevi pēc operācijām, apdegumiem, brūcēm un UV starojuma iedarbības. Pateicoties īpašu augšanas faktoru ģenerēšanai, šis izgudrojums ļāva efektīvāk atjaunot audus un uzlabot šūnas, kā arī novērst mehānisko kosmētisko ierīču potenciālās blakusparādības un darbības trūkumus.