Par Mums

Par AQ Skin Solutions augšanas faktora produktiem un ārstnieciskās kosmētikas produktiem saistīto izpēti un atklāšanu.

Par augšanas faktoriem

AQ augšanas faktora tehnoloģija ir augsta līmeņa un inovatīva metode cilvēka augšanas faktoru veidošanai un izmantošanai ārstnieciskās kosmētikas produktos. Augšanas faktori ir specializētu un trauslu olbaltumvielu grupa, kas darbojas kā ķīmiski mediatori starp daudziem šūnu veidiem. Augšanas faktori, kas ir kritiski šūnu funkciju aktivizēšanā, dabiski atrodas cilvēka ķermenī, jo īpaši fibroblastu šūnās. Selektīvie augšanas faktori ir būtiski šūnu veidošanās veicināšanā, šūnu dalīšanā, asinsvadiem, kā arī kolagēna un elastīna ražošanā.

Apvienojot uzticamus zinātnes pētījumus un augsto tehnoloģiju klīnisko pieredzi, AQ izmanto augšanas faktoru inducētajai terapijai (GFIT) piemērotu kombināciju un patentētajam maisījumam piemērotu koncentrāciju.

AQ Skin Solutions Inc ir godalgots ārstnieciskās kosmētikas uzņēmums, kas atrodas Kalifornijā (ASV) un ir specializējies augšanas faktoru ražošanā.

Medicīnisko pētījumu gaitā ir atklāts, ka augšanas faktori paātrina un veicina uzlabošanos, ja tie tiek izmantoti cilvēka ķermeņa zonās, kas ir cietušas no operācijām, apdegumiem, brūcēm vai nelaimes gadījumiem. Labvēlīgais mehānisms veic pārmaiņu atvieglošanu šūnu līmenī, lai atjaunotu bojātās šūnas, uzlabojot bojāto ādu procesa laikā. Attiecībā uz augšanas faktora tehnoloģiju ir pierādīts, ka tā uzlabo novecojošas un saules staru ietekmē bojātas ādas izskatu un palīdz atjaunot normālu matu augšanu. Agrīnās augšanas faktora tehnoloģijas kosmētikas patenti pirmoreiz tika radīti 1994. gadā.

2001. gadā uzņēmumam Society of Investigative Dermatology tika iesniegti divi neatkarīgi divpusēji pētījumi, kuros tika testēti saulē izmantojamie serumi, kas saturēja dabīgos vai biotehnoloģiskos augšanas faktorus. Rezultāti bija pārsteidzoši: ja augšanas faktori tika uzklāti uz ādas divas reizes dienā četras līdz piecas nedēļas, abi seruma veidi deva labākus rezultātus nekā botokss! Abi pētījumi uzrādīja kolagēna, hialuronskābes, elastīna, fibroblastu un epidermas biezuma būtisku palielināšanos.

Visvairāk godalgotā ārstnieciskās kosmētikas sērija

AQ augstākā līmeņa ādas kopšana un terapija ir vispasaulē atzīta ar CityBeat News Spectrum, My Face My Body un The Aesthetic Industry godalgām. AQ Skin Solutions ir nopelnījis atzinību kā produkts ar augstāko klientu apmierinātības līmeni, kā labākais ādu nostiprinošais līdzeklis, labākais pretnovecošanās līdzeklis, labākais augšanas faktora serumus utt.

Godalga „CityBeat News SPECTRUM Awards“

uzvarētājs kategorijā „Lielākā klientu apmierinātība“

trīskārtējs secīgs uzvarētājs 2017., 2016. un 2015. gadā

Kategorija „Austrālijas labākais ādu nostiprinošais līdzeklis 2016“ uzvarētājs – AQ Recovery serums un augšanas faktoru inducētā terapija (GFIT)

Godalga „THE Aesthetic Industry Awards 2016“

Uzvarētājs kategorijā „Labākais matus atjaunojošais produkts“

AQ Skin Solutions – Advanced Hair Complex +

Godalga „ My Face my Body Awards 2016“ uzvarētājs ASV, Austrālijas un Lielbritānijas vērtējumā

Kategorija „ASV labākais pretnovecošanās produkts 2016“ uzvarētājs – AQ Active Serum

Kategorija „Lielbritānijā labākā profesionālā ādas kopšanas sērija 2016“ uzvarētājs – AQ Skin Solutions Cosmeceuticals

Godalga „Truth in Aging Awards 2014“

Uzvarētājs kategorijā „Truth In Aging lasītāju mīļākais“

AQ Skin Solutions – Eye Serum

Godalga „Truth in Aging Awards 2013“

Uzvarētājs kategorijā „Labākais acu krēms-serums“

AQ Skin Solutions Eye Serum

Godalga „Truth in Aging Awards 2012“

Uzvarētājs kategorijā „Labākais acu krēms-serums“

AQ Skin Solutions – Eye Serum

Godalga „Aesthetic Awards 2012“

Kategorijas „Gada kopšanas līdzeklis“ finālists

AQ Skin Solutions – Dermastamp

Godalga „Truth in Aging Awards 2012“

Uzvarētājs kategorijā „Pieci labākie serumi ar augšanas faktoru“

AQ Skin Solutions – Active Serum

Dr. Ahmed Al-Qahtani, Ph.D

Dr. Ahmed Al-Qahtani (Ph.D) iedvesmu AQ Skin Solutions radīšanai rada savā visaptverošajā darbā par augšanas faktoru medicīnisko izmantošanu ievainotu audu un mākslīgo ādas transplantātu radīšanai.

Viņš izmantoja savas zināšanas un pieredzi augšanas faktora biotehnoloģijas nozarē, lai izstrādātu augstākās kvalitātes augšanas faktoru radīšanas procesu, kas satur tikai tos augšanas faktorus, kas ir noteikti kā visefektīvākie ādas un matu izskata uzlabošanā, precīzi nepieciešamajos daudzumos un kombinācijās, lai sasniegtu ātrus un vēl nepieredzētus rezultātus.

Tas ir visstabilākais sastāvs arī tirgū esošo augšanas faktora produktu vidū. Dr Al-Qahtani tehnoloģija ir aptvērusi daudzus pacientus visā pasaulē, tai skaitā ASV (ASV 8,518,879, ASV 8,877,494, ASV 9,119,974), ES (2680865), Japānā (5981947) un Korejā (10-2013-7026105).

Sazinies, ja vēlies kļūt par izplatītāju.

Kontakti